Vancouver Emlak Danışmanı

Berna Yazgan

Lisanslı emlak danışmanı Berna Yazgan ve Dexter Realty bünyesindeki ekibimiz ile birlikte Vancouver ve çevresinde profesyonel gayrimenkul hizmetleri sunmaktayız. Amacımız şeffaf ve kaliteli bir hizmet anlayışı içerisinde, müşterilerimizin güvenle gayrimenkul alım, satım ve kiralama işlemi gerçekleştirmelerine yardımcı olmaktır. Leading Real Estate Companies of the World ve Aventure Realty Network ile yaptığımız işbirliği ve ortaklıklar sayesinde hizmetlerimizi sadece lokal degil dünyada 70’den fazla ülkede bulunan uluslararası alıcı ve satıcılara ulaştırabilmekteyiz.

Gayrimenkul işlemleri gerek işlemlerin büyüklüğü gerekse süreç ve mevzuat bilgisi gerektirmesi nedeniyle riskli ve komplike bir süreçtir. Yabancı bir ülkede, farklı bir dilde işlemleri gerçekleştirmek, özellikle ülkeye yeni gelenler icin daha stresli ve yorucu olabilmektedir. Siz değerli müşterilerimizi bu sürecin her aşamasında temsil ediyor, ayrıca avukat, noter, ekspertiz uzmanı, vergi ve mortgage uzmanı gibi bu süreçte ihtiyaç duyabileceğiniz diğer nitelikli ve güvenilir iş ortaklarımızla sizleri tanıştırıyoruz.

9 Eylül Üniversitesi İşletme mezunu olan ve İsletme yüksek lisansı bulunan Berna Yazgan’ın, pazarlama ve ürün yönetimi, bankacılık, ve denetim alanlarında 15 yıla yakın profesyonel iş deneyimi bulunmaktadır. Berna, Türkiye’de bir süre emlak danışmanlığı yaptıktan sonra ailesi ile birlikte Vancouver’a yerleşmiş, burada emlak alanında okuyarak Mülk Yönetimi ve İnşaat Gayrimenkul Geliştirme programlarını tamamlamıştır. Emlak danışmanlığının yanısıra profesyonel Erickson koçu olarak bireylerin hedeflerine ulaşmalarına, kişisel gelişim ve dönüşümlerine katkı sağlamaya yönelik bireysel koçluk hizmetleri de sunmaktadır. 

Berna, “Canadian Real Estate Association”, “British Columbia Real Estate Association”, ve “Real Estate Board of Greater Vancouver (REBGV)” meslek odaları ve derneklerine üyedir. Real Estate Board of Greater Vancouver Denetim komitesinde gönüllü olarak çalışmaktadır. Ayrıca Vancouver School Board (Vancouver Okul Idaresi) bünyesinde gönüllü olarak yeni gelen ailelere destek vermekte, okullarda koçluk yapmaktadır. Berna, evli ve iki çocuk annesidir.

Vancouver’a yeni gelmiş ve ilk evinizin arayışı içinde ya da yatırım amaçlı gayrimenkul arayışı içindeyseniz, güncel emlak piyasası hakkında bilgi almak ve tüm gayrimenkul alım-satım ve kiralama sürecinizde size yardımcı olmak üzere bize berna@dreamlikehomes.com email adresinden veya (1) 604 364 10 20 numaralı telefondan / WhatsApp üzerinden ulaşabilirsiniz. Gelin gönlünüzden geçeni, birlikte gerçeğe dönüştürelim!

Berna Yazgan